ROZWIŃ ZWIŃ

Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem

Okładka książki Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem
5 Sposobów na... Wydawnictwo: Altenberg poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Altenberg
2020-11-05
2020-11-05
projekt tata tacierzyństwo rodzice rodzic ojciec zabawy dzieci dziecko

więcej Więcej

FAKE komentarze przez nowo utworzone konta, do kosza.

FAKE komentarze przez nowo utworzone konta, do kosza.

Zakupiłam przed świętami, jako prezent dla córki, bo bardzo lubimy chłopaków z "5 sposobów na". Prezent okazał się w 100% trafiony nie tylko dla niej, ale i dla mnie :-) Super sposoby, co robić z dzieckiem, żeby się nie nudzić i przy okazji czegoś jej nauczyć :-) Super chłopaki!

O myślę fajna książka, czytam opinie, a tu chamsko dodane same 9, 10 przez nowo utworzone konta. Pewnie samych twórców... Słabe to i minus ode mnie za FAKE KOMENTARZE.

Super książka, polecam. Większość dla dzieci tak do lat 10, ale znajdzie się kilka pomysłów dla każdego :)

Polecam...
Świetna książka nie tylko dla tatusia
Masz dzieci ta książka jest dla Ciebie.... Świetna treść oraz super jakość

Książka zawiera 100 ciekawych pomysłów na spędzenie czasu z dziećmi. Każdy ze 100 sposobów jest ilustrowany pięknymi zdjęciami i grafikami. To bardzo przydatne, podręczne kompendium na nudę, w którym zebrano warte uwagi propozycje nie tylko dla najmłodszych. Serdecznie polecam zarówno rodzicom, ale także opiekunom i opiekunkom, nianiom, przedszkolankom i wszystkim, którzy...

polecam wszystkim, nie tylko tatusiom! Mega dużo pomysłów, na każdy wiek dziecka :) gdy tylko zobaczyłam że coś takiego wychodzi to od razu zakupiłam :) wygląda, super, opisana bardzo czytelnie, wszystko jest jasne :) na pewno długo nam posłuży :)

Zbiór praktycznych, często niecodziennych i nieoczywistych zabaw z dzieckiem. Gdy tylko zobaczyłem na YT, że powstał taki projekt nie wahałem się ani minuty żeby zakupić książkę i wesprzeć chłopaków. Zapowiada się sztos. Nie moge się doczekać jak mój synek podrośnie i zacznie wspólnej wojaże :D

Bardzo dobrze wydana książka z absolutnie świetnymi pomysłami! Moja 5-letnia córka jest oczarowana i już zaznaczyła sporo pomysłów, które wspólnie zrealizujemy! Bardzo podoba mi się opis czasu potrzebnego do wykonania danego pomysłu, czytelny spis materiałów, minimalny wiek dziecka i informacje o tym, co dane zadanie rozwija u dziecka - to ostatnie to dosłownie mistrzostwo!...

• Nie ma na legimi
  • BIBLIOTEKA
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem