Okładka książki Doskonalenie Scruma. Przewodnik dla praktyków. O wyzwaniach, korzyściach i zwinnych zespołach
Reindl SimonOckerman Stephanie Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2020-10-23
2020-10-23

więcej Więcej

Literówki, błędy stylistyczne i logiczne trochę rażą po oczach i utrudniają odbiór. Zdecydowanie lepiej przeczytać w oryginale.
Książka pozwala lepiej zrozumieć istotę Scruma, niemniej większość to prawdy objawione powtarzane we wszystkich tego typu publikacjach.
Multum powtórzeń, co zapewne ma na celu wbicie do głowy i zapamiętanie, że Scrum ma nam się kojarzyć z...

• 2021 - Przeczytane
  • 2020