Carlos Ruiz Zafón Wydawnictwo: Muza literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Katarzyna Okrasko, Carlos Marrodán Casas

Opinie [1 206]

uwielbiam

Bardzo przyjemna. Magia, klimat, fabuła i narracja tworzą spójną całość. Nawet elementy Fantasy mnie tu nie razily.

Jak zwykle u Zafona. Cudownie magiczna powieść.

Niesamowita opowieść Zafóna, która nieprzesadnie zahacza temat romansu i fantastyki, porywa czytelnika tajemnicą, w którą wplata ciekawe losy wielu, bardzo dobrze i barwnie wykreowanych bohaterów. Ponadto wszechobecny klimat Barcelony sprawia, że ląduje ona po raz kolejny na mojej liście miejsc do koniecznego odwiedzenia.

Bezwzględnie moja ukochana książka, najlepsza książka Zafona. Jest króciutka, ale za to wbija w fotel i nie da się od niej oderwać. Serdecznie polecam!

"Prawdy się nie szuka, synu.To ona znajduje nas"

"Mój ojciec jest artystą - powiedziała po chwili - Artyści żyją przyszłością lub przeszłością, nigdy w czasie teraźniejszym"

jedna z tych książek, które emocje przemycają pomiędzy wierszami

Niesamowicie wzruszająca historia opowiadająca o surowym charakterze świata i pokazująca jak bardzo niszczy nas utrata najcenniejszych dla nas rzeczy.

Jak dla mnie rewelacyjna książka. Klimat wręcz mnie pochłonął. Mimo że sama fabuła wydaje się być raczej dziecinna, to jednak z zainteresowaniem śledziłem losy bohaterów, oraz cieszyłem się każdym zdaniem, gdyż autor faktycznie ma bardzo charakterystyczny styl pisania.

Moja pierwsza przeczytana książka Carlosa Ruiza Zafona, po lekturze której sięgnęłam po wszystkie inne książki tego autora wydane w Polsce.

dla mnie tragedia. wymysły nie z tej ziemi. może inni to lubią, mi opadły ręce;)

Dyskusje

16 950