Moc kobiet

Tygodnik Powszechny
2020-02-05
2020-02-05
czasopismo kobieta

Są teksty dobre, są też średnie.
Chyba nie taki był cel redakcji Tygodnika Powszechnego, ale w sumie to po lekturze tego numeru odkryłam, że tak samo jak sam sens istnienia różnych organizacji religijnych i metod, którymi się posługują, równie bardzo odpycha mnie to, jak inteligentni i myślący ludzie robią różne fikołki logiczne, żeby się w tym jakoś odnaleźć i usprawiedliwić to, że nadal tam tkwią...

Są teksty dobre, są też średnie.

Specjalny numer TP poświęcony mocy kobiet z udziałem pisarek, działaczek, dziennikarek. O różnych obliczach kobiecości i mocy kobiet, pracy seksie, kościele, wierze,języku, kilka ciekawych filmów poleconych przez kobiety o kobietach. Bardzo ciekawa lektura!

Dodaj cytat z książki Moc kobiet