Focke-Wulf Fw 190. Teil 2: Von der A-4 bis zur A-5

Dietmar Hermann Wydawnictwo: GeraMond Verlag GmbH Seria: Flugzeug Classic Extra militaria, wojskowość
Data 1. wydania:
21947120
Flugzeug Classic Extra
niemieckie samoloty wojskowe druga wojna światowa

Na półkach: , , , , , , ,

Druga część monografii najlepszego niemieckiego myśliwca 2. wojny światowej. Zawiera następujące artykuły:

- Przerażający przeciwnik na wszystkich frontach (Fw 190 staje się standartowym myśliwcem Trzeciej Rzeszy)
- Koszmar południowej Anglii (za pomocą „Dzieżby” jako myśliwca bombowego Luftwaffe atakuje ponownie Wyspy Brytyjskie)
- Fw 190 triumfuje (pojedynki nad Dieppe...

• II. Wojna Światowa
  • Czasopismo