Dyskusje o książce Złodzieje bzu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
34 tyg. temu
1 rok temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
Czytamy w Święta
Ja pierwszą wersję (w papierze) przeczytałem może nie jednym tchem, ale dość szybko. Zarówno książka jak i świetny film na jej podstawie zrobiły na mnie duże wrażenie. Około 2 miesięcy temu obejrzałem nowy serial na jej podstawie i był zdecydowanie słabszy od pierwszej ekranizacji. Rozwinięto wątek Adso z Melku i jego miłości do kobiety zza murów, za to zmniejszono...
2 lata temu
Czytamy w weekend
Myszko polecam Makową spódnicę!!! Warto przeczytać. Klimatyczna, inna niż wszystkie, wciągając...Ja miałam wątpliwości bo lubię raczej bardziej współczesne książki ale jednak ta mnie nie zawiodła i jest nawet wątek kota...co uwielbiam 😁 gorąco polecam!!
2 lata temu
Pokazuje 6 z 16