Przełam barierę językową

bariery język nauka języka
poradniki
bariery język nauka języka

Na półkach: , , , ,

Jest trochę na rynku wydawniczym książek o tematyce jak uczyć się języków obcych, jak przełamać bariery językowe. Jednak ten poradnik po prostu czyta się dobrze, bo wynika z osobistych doświadczeń autorki i nie jest napisana tonem osoby "wszechwiedzącej" i mającej się za absolutną wyrocznię w tym temacie. Trochę książek przeczytałam z tej dziedziny, ale w "Przełam...

• E-book
  • Nauka języków obcych
  • Poradniki
  • EBook

Dodaj cytat z książki Przełam barierę językową