rozwińzwiń

Kataomoi to Parade #2

Okładka książki Kataomoi to Parade #2 Ayato Miyoshi
Okładka książki Kataomoi to Parade #2
Ayato Miyoshi Wydawnictwo: Libre Shuppan Cykl: Kataomoi to Parade (tom 2) komiksy
komiksy
Kataomoi to Parade (tom 2)
片想いとパレード 後編
Libre Shuppan
2013-08-10
Data 1. wydania:
2013-08-10
japoński
manga yaoi komedia dramat romans szkolne życie okruchy życia

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Manga godna polecenia. Żałuję tylko, że nie został dodany jakiś rozdział o Yone.

• Manga, komiks - 2019
  • Komiksy / Manga

Dodaj cytat z książki Kataomoi to Parade #2

Okładka książki Zapiski zielarki #10 Natsu Hyuuga, Ikki Nanao
Ocena 8,2
Zapiski zielar... Natsu Hyuuga, Ikki ...
Okładka książki Jenny Finn Farel Dalrymple, Mike Mignola, Troy Nixey, Dave Stewart
Ocena 7,0
Jenny Finn Farel Dalrymple, Mi...
Okładka książki Król Deadpool Chris Bachalo, Gerardo Sandoval, Kelly Thompson
Ocena 6,0
Król Deadpool Chris Bachalo, Gera...
Okładka książki Batman: Ziemia Niczyja - Wstrząsy wtórne (Tom 2) Jim Aparo, Norm Breyfogle, Mark Buckingham, Chuck Dixon, Alan Grant, Doug Moench
Ocena 8,0
Batman: Ziemia... Jim Aparo, Norm Bre...