Twoje miasto, twój wybór

Polityka
miasto ruch miejski polityka lokalna
czasopisma
miasto ruch miejski polityka lokalna

Warto przeczytać nawet pobieżnie dla bliższego wglądu w zmiany, jakie częściowo na naszych oczach dokonały się ostatnio w polskich miastach, i w to, co przed nami.
Artykuł o kłopotach wynikających ze zbyt entuzjastycznych wyprowadzek pod miasto - bliski moim własnym przemyśleniom.

• Czasopisma cyfrowo
  • Czasopisma dodatki Polityki
  • Przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki Twoje miasto, twój wybór