Kochana - tak po prostu

Okładka książki Kochana - tak po prostu Miriam James Heidland SOLT
Okładka książki Kochana - tak po prostu
Miriam James Heidland SOLT Wydawnictwo: Wydawnictwo Zacheusz religia
religia
Loved as I Am. An Invitation to Conversation, Healing, and Freedom through Jesus
Wydawnictwo Zacheusz
2017-01-01
2017-01-01
Anna Karwatka
kochana wartość kobiety chrześcijaństwo

Książka jest konieczną pozycją dla tych, którym się wydaje, że każda siostra zakonna wiodła idealne, Boże życie przed wstąpieniem do zakonu.
S. Miriam była zagubiona, cierpiała i w swoim życiu dzięki zagubieniu i poprzez uzdrowienie Bóg do niej przyszedł a ona Go przyjęła. Właśnie to opisuje książka ze wszystkimi trudnościami, ale w piękny sposób zachęcając także nas do przemyśleń co w naszym życiu potrzebuje udrowienia.
Pod koniec każdego rodziału znajduje się także krótka modlitwa z zaproszeniem Boga do naszego życia.
Polecam każdemu, kto nie wierzy, że Bóg może uzdrawiać i każdemu, kto tego uzdrowienia potrzebuje. Czyli wszystkim!
Przesłanie tej książki jest piękne - Bóg nie kocha nas za bycie idealymi, czy kiedy wszystko idzie po naszej myśli, On kocha TAK PO PROSTU.

• Chrześcijańskie
  • Przeczytane w 2018