Populistiska manifestet

Goran GreiderÅsa Linderborg Wydawnictwo: Natur & Kultur nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
szwedzki
Natur & Kultur
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
szwedzki

Okładka książki Literatura na świecie nr 8/1993 (265) Tobias Berggren, Peter Curman, Magnus Dahlström, Sven Delblanc, Fredrik Ekman, Johanna Ekstrom, Per Olov Enquist, Helena Eriksson, Katarina Frostenson, Kay Glans, Goran Greider, Madeleine Grive, Bjorn Gunnarsson, Eva Hansson, Eva Helmenius, Stieg Larsson, Petter Lindgren, Torgny Lindgren, Kristian Lundberg, Agneta Pleijel, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Göran Sonnevi, John Swedenmark, Märta Tikkanen, Tomas Tranströmer, Heidi von Born
0,0
Literatura na ... Tobias Berggren, Pe...