rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2024 roku 🙂
Dziękuję wszystkim :) Trzymam kciuki za wasze wyzwania również i oby nigdy nie zabrakło nam listy książek do przeczytania :)))
7 godz. temu
Czytamy w (długi) weekend
Świetna  😀 bardziej przypadła mi do gustu niż "Zanim wystygnie kawa" 🙂
49 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2022 roku
Ah, no dobrze, więc tę przygodę ma już Pani za sobą. Może więc ,,Golemem'' Macieja Płazy i ja się zainteresuję, bo widzę, że wiele wskazuje tutaj na nietuzinkową opowieść. Cieszę się, że udało mi się zachęcić, bo czas z Hermannem Hesse na pewno nie będzie straconym. : )
1 rok temu
Czytamy w Święta
Ja pierwszą wersję (w papierze) przeczytałem może nie jednym tchem, ale dość szybko. Zarówno książka jak i świetny film na jej podstawie zrobiły na mnie duże wrażenie. Około 2 miesięcy temu obejrzałem nowy serial na jej podstawie i był zdecydowanie słabszy od pierwszej ekranizacji. Rozwinięto wątek Adso z Melku i jego miłości do kobiety zza murów, za to zmniejszono...
Czytamy w weekend
Czy to rzetelne i obiektywne źródło wiedzy o starożytnej Grecji? Ostatnio zaczęłam się mocno interesować starożytnością i szukam ciekawych pozycji.
Czytamy w weekend
Myszko polecam Makową spódnicę!!! Warto przeczytać. Klimatyczna, inna niż wszystkie, wciągając...Ja miałam wątpliwości bo lubię raczej bardziej współczesne książki ale jednak ta mnie nie zawiodła i jest nawet wątek kota...co uwielbiam 😁 gorąco polecam!!
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne