Innowacyjne metody i narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji w zarządzaniu

Okładka książki Innowacyjne metody i narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji w zarządzaniu
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej Seria: Prace Naukowe Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej biznes, finanse
biznes, finanse
Prace Naukowe Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
2010-01-01
2010-01-01
teoria gier zarządzanie systemy informatyczne zarządzania podręczniki akademickie

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę