Przebaczenie - droga do uzdrowienia

Aneta Wygonna Wydawnictwo: Norbertinum Seria: Duch - Ciało - Życie [Norbertinum] religia
Norbertinum
przebaczenie uzdrowienie więzienie krzywda
religia
Duch - Ciało - Życie [Norbertinum]
przebaczenie uzdrowienie więzienie krzywda

Okładka książki Popisani. Radomskie warsztaty literackie. Antologia Maciej Bujanowicz, Katarzyna Chołuj, Maria Chudziak, Agata Dzik, Renata Maźwa, Lidia Mikocka-Rosińska, Eliza Mikulska, Krystyna Piotrowska, Paweł Podlipniak, Amelia Pudzianowska, Albert Rafalski, Ryszard Ryziewicz, Paweł Sambor, Aneta Sieradz, Edyta Sieradz-Gnatowska, Alicja Stańczyk, Marta Wiktoria Trojanowska, Kuba Tyczyński, Karolina Worosz, Dariusz Wróbel, Aneta Wygonna, Dorota Łabędzka, Krzysztof Żmudzin
10,0
Popisani. Rado... Maciej Bujanowicz, ...