rozwińzwiń

komiks Filutek paski komiksowe

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Złapałam za tę książkę, ponieważ profesor Filutek to pierwszy komiks mojego dzieciństwa. Czy się zestarzał? Niekoniecznie, te żarty są niewrażliwe na upływający czas. Psy i ich zwyczaje się nie zmieniają. Za to rzadko zdarza się tak wyrozumiały i kochający swojego zwierzaka pan. Żeby mu własny szalik odstąpić. Albo fotel. Albo poduszkę. Albo posiłek. Albo… Moim ulubionym paskiem był ten z armatą oraz uprawianiem gimnastyki. Tu nie tylko się uśmiechnęłam, a wręcz zaśmiałam. Czego i wam podczas lektury życzę. Jedynym mankamentem są powtarzające się paski. Gdy miało się z przygodami profesora Filutka do czynienia raz na tydzień, to łatwiej było zapomnieć, że taką historię już się widziało. Tu, ponieważ są zebrane wszystkie razem, od razu rzuca się to w oczy. Niemniej jednak jest to drobiazg w porównaniu do jakości całego zbioru. Polecam.

2058

Jak to miło spotkać Pana Profesora i nie musieć czekać na kolejne wydanie gazety ;-)

Na półkach: , , , , ,

Uroczy Profesor Filutek wrócił na swoje i moje ulubione miejsce ...do kwartalnika PRZEKRÓJ i spotkał tam równie uroczego dżentelmena, Profesora Tutke :)

• Komiks
  • Książki do o kupienia