Zmarnowany potencjał. Japońska flota podwodna w okresie walk na Pacyfiku 1941-1945

Łukasz Stach Wydawnictwo: INFORTeditions Seria: Bitwy/Taktyka militaria, wojskowość
INFORTeditions
militaria, wojskowość
Bitwy/Taktyka

Okładka książki Dlaczego Palikot? Radosław Marzęcki, Łukasz Stach
0,0
Dlaczego Palikot? Radosław Marzęcki,&...

"Zmarnowany potencjał" to bardzo ważna książka. Po pierwsze kompleksowo omawia pewien dział historii wojny amerykańsko - japońskiej, który dotychczas był traktowany po macoszemu, w dostępnej literaturze w naszym języku.
Po drugie robi to w sposób idealny. Z powodzeniem można przywołać klasyka "Ciche zwycięstwo" i obie książki postawić obok siebie.
Autor czerpie z wielu...

• Bitwy/Taktyka