The Zombie Survival Guide: Recorded Attacks

angielski
Three Rivers Press
komiksy
angielski

wariacja na temat zombi. przez swoją firmę śmieszy. pod przykrywką formatu instrukcji, przewodnika popkulturowa tematyka zombi rozpisana na słownikowa modłę, wymienione w podpunktach wszystkie najwymyślniejsze aspekty przeżycia w świecie zaatakowanym przez chłodzących zmarłych. smieszyć może drobiazgowość, metodyczność i z pozoru poważna forma książki przy tak absurdalnych...

• Komiksy 2015
  • Audiobooksnow.com