Biblia w świecie mitów

Okładka książki Biblia w świecie mitów
Tomasz Jelonek Wydawnictwo: Petrus religia
religia
Petrus
2015-01-01
2015-01-01
9788377202456

więcej Więcej

Autor odpływa w świat fantazji, książka rzekomo ma "sprecyzować pojęcia, a następnie wyprostować pseudonaukowe fałsze, aby zrozumieć wartość mitu(...)", po czym powołuje się (aby obalić wybrane naukowe teorie) na autorów z XIX i połowy XX w, gdzie wiele teorii z poruszanych i polrewnych dziedzin już z 2005 r nie funkcjonuja i są nauczane jedynie jako "historia" tej...

• POPULARNO-NAUKOWE
  • Przeczytane 2016
  • W najbliższym czasie

Dodaj cytat z książki Biblia w świecie mitów