Czarodziejskie bajki

classic fairy tales
bajki
831109019X
Zbigniew Mazurek, Anna Szymanowska

4 dobrze znane bajki. Minus wielki tej książki to brak adekwatnych ilustracji. Czytamy dobrze znane zdanie "Lustereczko powiedz..." a na obrazku Śnieżka w lesie. Czytamy o przemianie myszy w konie i kreta w stangreta a na ilustracji kopciuszek na balu. Dla nas dorosłych niewiele ale moje dzieci non stop chciały przewracać kartki w poszukiwaniu adekwatnych ilustracji. Nie...

• Z biblioteki
  • Literatura angielska, walijska, szkocka, irlandzka
  • 2015
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Bibllioteczka moich dzieci
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Czarodziejskie bajki