Ukryta wyrocznia

Nominacja w plebiscycie 2016
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Apollo i Boskie Próby (tom 1) literatura młodzieżowa
The Hidden Oracle
Data 1. wydania:
2016-06-03
Agnieszka Fulińska
Galeria Książki
Apollo fantasy literatura amerykańska literatura fantasy niebezpieczeństwo Nowy Jork odwaga przygoda przyjaźń starożytność zemsta Zeus
The Hidden Oracle
Apollo i Boskie Próby (tom 1)
literatura młodzieżowa
Agnieszka Fulińska
Inne

Średni poziom choć popełniłem błąd siadając do tej powieści nie zapoznając się z serią o Percy Jacksonie.

Moja faworytka :) Humor wybitny, zresztą typowy dla Riordana, umiejętnie wykreowani bohaterowie i wartka akcja. Książka trzymająca w napięciu i nieprzewidywalna. Polecam fanom autora i nie tylko :)

Co tu dużo mówić... Już pierwsze strony wystarczają, żeby poznać osobowość naszego kochanego Apolla, która jest wręcz odbiciem lustrzanym klimatu serii. Czytelnik znajdzie tu wszystko co potrzebuje - wspaniałe postacie, których relacje rozwijają się powoli i stają coraz cieplejsze, piękniejsze, otoczoną grecką i rzymską mitologią wspaniałą akcję oraz niezapomniany (uwaga -...

Wybitna

NIENAWIDZE MEG

Muszę to przyznać - przeczytałam książkę tylko dla Leona. Po "Krwi Olimpu" byłam całkowicie załamana, i to był jedyny powód, dla którego sięgnęłam po tę książkę. Chciałam zamknąć rozdział w mojej duszy. Pewnie gdyby to nie był jedyny mój powód do jej przeczytania, doceniłabym ją bardziej.

Nowa historia ricka rordana dała mi tą samą satysfakcje z czytania co pozostałe części jego serii.
Jak upadły bóg poradzi sobie w życiu codziennym?
Odpowiedź na to i inne pytania znajdziesz w tej książce.

Nie porwała mnie ta książka. Nie czułam tego czegoś mimo, że ma wysoką ocenę na LC. Pozycja nie dla mnie

Bardzo spodobała mi się seria Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, więc postanowiłam sięgnąć po inną serię tego autora, która również nawiązuje do mitologii greckiej. Muszę przyznać, że czytałam ją stosunkowo długo zważywszy na to, że każdą pozycję na temat Percy'ego Jacksona połykałam w ciągu niecałego dnia. Początek rzeczywiście nie jest zachęcający, ale nigdy nie można...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na początku jakoś nie zachęcał mnie opis tej książki, ale przełamałam się i postanowiłam ją kupić, żeby wypróbować. Powiem tak: to był jeden z najlepszych wyborów, jakie dokonałam w życiu. No, może bez przesady, ale ta cała seria to ABSOLUTNE ZŁOTO. Oczywiście, jak w każdej książce są i minusy - tutaj było to lekkie niedopracowanie postaci drugoplanowych, a przynajmniej...

Dyskusje

2 241