Jak zostać tancerzem. Wszystko,co należy wiedzieć, żeby odnieść sukces

Okładka książki Jak zostać tancerzem. Wszystko,co należy wiedzieć, żeby odnieść sukces
Camille Lefevre Wydawnictwo: Arkada encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
The Dance Bible: The Complete Resource for Aspiring Dancers
Arkada
2013-09-18
2013-09-18
Marzena Baranowska
taniec

Książka bardzo ładnie wydana, pięknie zilustrowana i całkiem przyjemnie napisana.

Sam sposób wydana jednak czyni ją strasznie podatną na zniszczenia, kartki łatwo wyrwać. Dodatkowo jej format jest bardzo nieporęczny...

Uwielbiam taniec i wszystko co z nim związane połykam natychmiastowo. A do czytania tej książki podchodziłem chyba ze 20 razy, jest w niej cała masa...

Książka jest wprowadzeniem w świat tańca, pokazuje podstawowe zasady dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę z tańcem i stanowi jednocześnie dobre dopełnienie wiedzy tancerza.

Doceniam autorkę za przepiękny wstęp w którym wszystko jest pięknie podzielone i jasno wytłumaczone: czas, ruch, technika itp. wszystko jest jasno objaśnione, za uporządkowanie tej wiedzy i...

• Taniec
  • Jest

Dodaj cytat z książki Jak zostać tancerzem. Wszystko,co należy wiedzieć, żeby odnieść sukces