My rodzice. Pytania i odpowiedzi rodziców lesbijek, gejów i osób biseksualnych

Bardzo ważny poradnik, który może zmienić los niejednego dziecka. Zdecydowanie na lepsze.

Sama rodzicem wprawdzie nie jestem, ale myślę, że książka będzie przydatna zarówno rodzicom osób nieheteronormatywnych, jak i ich dzieciom, które mogą o niej wspomnieć po coming oucie. Krótka, prosta w przekazie i niesamowicie ważna (szczególnie w dzisiejszych czasach)

Prosto, zwięźle i na temat. W dodatku za darmo (w PDF prosto z strony KPH). Dobra lektura w łatwy sposób wyjaśniająca rodzicom osób LGBT kim są ich dzieci i odpowiadająca na ich pytania. Do Coming Outu- polecam

Dodaj cytat z książki My rodzice. Pytania i odpowiedzi rodziców lesbijek, gejów i osób biseksualnych