Pracująca dziewczyna

Okładka książki Pracująca dziewczyna
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
Lady love
HarperCollins Polska
2015-08-07
2015-08-07
Anna Cicha
miłość swatanie pieniądze zakład romans

Proste, łatwe romansidło, przeczytana w jedną noc.

Na półkach: , , , , ,

Diana Plamer - "Pracująca dziewczyna"/"Lady Love"

Merlyn (26) + Cameron (37)

*1984

kocham <3

Zabawna

Idealna na wieczór...zabawna, z pazurem.

Gwiazdka więcej za przezabawne dialogi. Krótka wciągająca historia,bardzo banalna. Naiwne zakończenie z wręcz śmiesznie głupimi wyznaniami, godnymi pensjonarek. Polecam fanom harlequinow.

Uwielbiam książki Diany Palmer, naprawdę uwielbiam. Są ekscytujące, pełne zawirowań losu, a bohaterowie wyraziści i dobrze opisani. Sceny miłosne zaś każdego przyprawią o rumieniec, długo zostają w pamięci, bo są naprawdę mistrzowskiego.
Jednak ,,Pracują dziewczyna'' pomimo mojej miłości do książek Diany Palmer średnio przypadła mi do gustu. Miała być relaksem,...

Wreszcie Palmerka w starym wydaniu, żadne ksero duble, w książce.
Humor w stylu Specjalisty od miłości. Iskry lecą od samego początku i wciąga od pierwszej strony. Książka ma swoje wady, ale jeżeli ktoś lubi Dianę Palmer, to znajdzie tu stary styl autorki. Nieporozumieniem jest okładka, nijak ma się do treści książki.

1937

Na półkach: , , , , , , ,