Балл для Алины

Okładka książki Балл для Алины
Natalia Safronowa Wydawnictwo: Izdatelskaja gruppa ACT Seria: Роман для девочек literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Роман для девочек
Izdatelskaja gruppa ACT
2004-01-01
Data 1. wydania:
2004-01-01
rosyjski

Męczyłam się tak strasznie... Nie podobała mi się fabularnie (nawet uwzględniając, że jest to książka dla nastolatek), wydanie jest niezbyt ładne... jedyne do czego się nadaje ta książka to do nauki rosyjskiego.

• 2015
  • 52 książki (2015)