150 porad dla młodej Mamy

Okładka książki 150 porad dla młodej Mamy
Robin Elise Weiss Wydawnictwo: KE Liber poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
150 tips and tricks for new Moms
KE Liber
2011-01-01
2011-01-01
Aleksandra Wejchert-Spodenkiewicz
dziecko ciąża poród wychowanie macierzyństwo

Niezbyt udane tłumaczenie książki (z innego kraju). Nic ciekawego się nie dowiedziałam. Jest wiele zdecydowanie lepszych pozycji, napisanych przez polskie autorki na potrzeby polskich mam.

• 2018
  • Przeczytane 2020