Okładka książki Conversations with Anne Rice: An Intimate, Enlightening Portrait of Her Life and Work Michael Riley
Michael Riley Wydawnictwo: Ballantine Books biografia, autobiografia, pamiętnik
Ballantine Books
1996-04-16
1996-04-16
Anne Rice

Świetny wywiad z Anne Rice, autorką Kronik Wampirzych. Dzięki tej książce dowiadujemy się wielu ciekawych faktów dotyczących autorki, jej punktu widzenia na wiele kwestii poruszanych w jej książkach.Ponadto autorka odkrywa przed nami jak wpłynęło na nią pisanie, jak ją zmieniło,a także jak wpłynęło na życie jej fanów. Bardzo dobra pozycja do przeczytania,gdyż oficjalną biografię Anne Rice "Prism of the night" jest bardzo ciężko zdobyć.Ten wywiad zatem musi wystarczyć.Książka raczej nie wyszła w języku polskim.