Dyskusje o książce Jak się ma twój ból?

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Nie ocenia się książki po okładce, a po tytule można? Najbardziej intrygujące tytuły książek
Nie czytałam samej książki, ale nieodmiennie mnie zachwyca tytuł "Tak właśnie przegrywasz wojnę czasu". Opis brzmi dość tandetnie, tytuł nasuwa skojarzenia raczej z literatura piękną (w błędnym kontekście, do którego tak starannie przyzwyczaja nas LC wplebiscytach ;))... a jaka jest książka? Może kiedyś skuszę się na tytuł i sprawdzę
1982
2 dni temu
Zdanie z książki, którą obecnie czytam
I took off my blue and white striped dress, watching myself standing alongside the bed, still wearing underpants. in the cut (inne wydanie) strona 11, zdanie 14
4 tyg. temu
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2022 roku
@Cleopatrapl bardzo dziękuję, to wpis sprzed roku, tym bardziej miło, w tym roku już ósma 🧡 I też będzie czytane! Haha
2059
18 tyg. temu
WYMIANA / SPRZEDAŻ (LISTOPAD 2023 )
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/nFv5D/ Możliwy również zakup przez vinted i allegro
21 tyg. temu
WYMIANA / SPRZEDAŻ ( PAŹDZIERNIK 2023 )
Kolejne dwie książki do sprzedania :     Przebudzenie Olivii Przebudzenie Olivii   Turbulencja Turbulencja
26 tyg. temu
Wymiana/ Sprzedaż (Wrzesień 2023)
https://allegro.pl/uzytkownik/mozenie https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/nFv5D/ Możliwy również zakup przez vinted
31 tyg. temu
Pokazuje 6 z 16