Dyskusje o książce Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa

Ostatnia akywność
Alfabet tytułów
L jak   Lord Mord Lord Mord
10 godz. temu
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
15 godz. temu
Zachwycające i ponadczasowe książki dla dzieci
Potworna? A co potwornego jest w Mikołajku? To raczej kwestia osobistych preferencji - ja na przykład Mikołajka po raz pierwszy przeczytałam w wieku ośmiu lat i od tamtej pory darzę go niesłabnącą miłością, podobnie jak część książek Astrid Lindgren (na czele z Karlssonem z Dachu), bo od zawsze lubiłam absurd, przewrotny humor i ironię. Domyślam się jednak, że dla osób...
2 lata temu
Ciekawe książki dla 12-latka
felix net i nika tomek łebski harry potter amelia i kuba kuba i amelia ciekawe dlaczego magiczne drzewo kłamstwo minionego lata wiem że to ty wszystkie przeczytałam i polecam
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytamy w weekend
Ja druga część wchłonęłam jednym tchem, także nie było wyjścia i od razu kontynuowałam :) Gorąco polecam :)
4 lata temu