rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Córka słońca

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
Książka dla teściowej :)
Dziękuję Wam bardzo za propozycje :)
6 lata temu
Co powinnam przeczytać?
"Pogromca lwów" Camilla Lackberg to dobry kryminał, znalazłem kiedyś w księgarni Matras akurat szukałem czegoś innego, a ostatecznie to kupiłem. Bardzo szybko rozwija się akcja, właściwie ksiązka zaczyna się jednym dziwnym wydarzeniem
8 lata temu
Wymienię/sprzedam (czerwiec 2015)
Sprzedam FANTASTYKĘ za 5pln każda + 10,50 wysyłka. Niestety, odbiór osobisty na ten czas niemożliwy.  Smutna historia braci Grossbart Smutna historia braci Grossbart  Lare-i-t'ae Lare-i-t'ae  Czerwony Hotel
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
Pokazuje 6 z 8