Tomasz z Akwinu – człowiek i dzieło

teologia tomizm chrześcijaństwo
religia
Agnieszka Kuryś
teologia tomizm chrześcijaństwo

Naprawdę dobra książka. Niezwykle dokładna biografia Akwinaty, wprowadzająca w najnowsze dyskusje na temat różnych wydarzeń z jego życia, zwłaszcza w czas powstania jego dzieł, pokazująca go jako człowieka, który we wszystkim co robi, przede wszystkim stara się szukać Boga. Nie jest to studium dla kogoś po prostu zainteresowanego Tomaszem lub jego filozofią (samej filozofii...

• Filozofia
  • Teologia/ Lektura Duchowa