Sobór Nicejski (325) Kontekst religijny i polityczny. Dokumenty i komentarze

Okładka książki Sobór Nicejski (325) Kontekst religijny i polityczny. Dokumenty i komentarze
Henryk Pietras SJ Wydawnictwo: WAM Seria: Myśl Teologiczna religia
religia
Myśl Teologiczna
WAM
2013-01-01
2013-01-01
Chrześcijaństwo i historia Kościoła Teologia Spory chrystologiczne Ariusz Arianizm Sobór nicejski Sobory starożytne

Okładka książki Prace Komisji Filologii Klasycznej PAU. Nr 46 Arkadiusz Baron, Marek Hermann, Józef Korpanty, Monika Ożóg, Henryk Pietras SJ, Tomasz Polański, Janusz Sondel, Stanisław Stabryła, Jerzy Styka, Leszek Zinkow, Joachim Śliwa
Ocena 0,0
Prace Komisji ... Arkadiusz Baron, Ma...
Okładka książki Odejścia od kapłaństwa: Studium historyczno-psychologiczne Krzysztof Dyrek SJ, Jan Kracik, Henryk Pietras SJ, Grzegorz Ryś
Ocena 7,0
Odejścia od ka... Krzysztof Dyrek SJ,...