Ufo nad Brazylią

Okładka książki Ufo nad Brazylią
Rodolfo R. CasellatoJoao Valerio Da Silva Wydawnictwo: Nolpress Seria: Latający Spodek ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
8385212000
Zofia Kościuk
UFO

więcej Więcej

Nie bardzo wiadomo co powiedzieć. Częściowo miło, rzeczowo i racjonalnie. Częściowo naciągane, sztuczne i bezpłciowe. Trochę nie wiadomo skąd nagle wziętych relacji i trochę ogólnie pojętego badziewia. Sam nie wiem co o tym myśleć... to jak zakupy w dyskoncie - niby fajnie, a jednak w środku coś nie teges.

• UFO
  • Niewyjaśnione zjawiska