Ufo nad Brazylią

Okładka książki Ufo nad Brazylią
Rodolfo R. CasellatoJoao Valerio Da Silva Wydawnictwo: Nolpress Seria: Latający Spodek ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Zofia Kościuk
UFO

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Super książka. Rzeczowe zebranie informacji i profesjonalna analiza przypadków.

Super książka. Rzeczowe zebranie informacji i profesjonalna analiza przypadków.

Nie bardzo wiadomo co powiedzieć. Częściowo miło, rzeczowo i racjonalnie. Częściowo naciągane, sztuczne i bezpłciowe. Trochę nie wiadomo skąd nagle wziętych relacji i trochę ogólnie pojętego badziewia. Sam nie wiem co o tym myśleć... to jak zakupy w dyskoncie - niby fajnie, a jednak w środku coś nie teges.

Dodaj cytat z książki Ufo nad Brazylią