Giełda papierów wartościowych. Poradnik bez kantów

Adam Zaremba Wydawnictwo: Septem biznes, finanse
Septem
biznes, finanse
2009-12-15

Dla początkujących będzie jak znalazł. Z pewnością nie jest to lektura, po której człowiek będzie w stanie zbijać majątek na giełdzie; daje jednak dość dobre podstawy do dalszej edukacji i wskazuje kierunek kolejnych kroków. Polecam.

Bardzo przyjemnie się czyta, zawiera wszystkie podstawowe informacje dla amatorów giełdy w jedym miejscu, napisana przejrzyście. Dodatkowo dużo rysunków, obrazków i przykładów pozwalających zrozumieć arkana giełdy.

Spośród wielu przeczytanych książek o tematyce giełdowej, wiedziałam, że tą warto mieć na własność, bo jako inwestor okazyjny mogę w każdej chwili zajrzeć do...

• Biznes
  • Good Reads