Czułe słówka

Okładka książki Czułe słówka
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Złota Kolekcja
The Trusting Game
Harlequin
2012-01-01
2012-01-01
William Kozik
czułe słówka jordan harlequin romans

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Pomysł na prawdę genialny! Z opisu książka wydawała się bardzo ciekawa, zawierająca wiele treści, które mogłyby mnie zainteresować.

Jednak jak się okazało jak dla mnie była... beznadziejna. Fabuła była aż za bardzo przewidująca i nie działo się tam nic choć trochę zaskakującego. Były długie opisy nieważnych rzeczy i króciutkie tych całkiem okej. Pomiędzy akapitami była dosyć duża przerwa czasowa, czego nie lubię (np. co się stało tydzień później). Fakt, że główny bohater od razu zaczął myśleć o małżeństwie i dziecku, a główna bohaterka pomimo swojego braku zaufania nie przestraszyła się tego, było wręcz... żałosne. Nie podobał mi się język i sposób pisania tego wszystkiego. Czytałam już książkę tej autorki i spodziewałam się czegoś lepszego. Niestety, tak jak tamtą mnie do siebie przekonała, tak tą zupełnie zniechęciła i nie wiem kiedy następnym razem znowu sięgnę na półkę z jej nazwiskiem. Ostatnie strony czytałam troszeczkę się torturując...

To ta sama książka co "Gra o duszę"!!!!
Ech ...znów zmieniają tylko okładkę i tytuł.

To ta sama książka co "Gra o duszę"!!!!
Ech ...znów zmieniają tylko okładkę i tytuł.

Książka typowo romansowa, ale z przesłaniem. Jak dla mnie zaufanie jest czymś ważnym dlatego wczytałam się w tę książkę i oceniam ją na tej podstawie. Historia naciągana, ale szybko się czyta co czyni z niej atut.

Zaczęłam to skończę......

Zaczęłam to skończę......

Dodaj cytat z książki Czułe słówka