Czułe słówka

Okładka książki Czułe słówka
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Złota Kolekcja
The Trusting Game
Harlequin
2012-01-01
2012-01-01
William Kozik
czułe słówka jordan harlequin romans

więcej Więcej

Zaczęłam to skończę......

Książka typowo romansowa, ale z przesłaniem. Jak dla mnie zaufanie jest czymś ważnym dlatego wczytałam się w tę książkę i oceniam ją na tej podstawie. Historia naciągana, ale szybko się czyta co czyni z niej atut.

Pomysł na prawdę genialny! Z opisu książka wydawała się bardzo ciekawa, zawierająca wiele treści, które mogłyby mnie zainteresować.

Jednak jak się okazało jak dla mnie była... beznadziejna. Fabuła była aż za bardzo przewidująca i nie działo się tam nic choć trochę zaskakującego. Były długie opisy nieważnych rzeczy i króciutkie tych całkiem okej. Pomiędzy akapitami była...

1938

To ta sama książka co "Gra o duszę"!!!!
Ech ...znów zmieniają tylko okładkę i tytuł.

• Harlequin
  • 2013
  • Romans
  • Na tabecie
  • Chcę w prezencie
  • 2012

Dodaj cytat z książki Czułe słówka