rozwińzwiń

Czułe słówka

Okładka książki Czułe słówka Penny Jordan
Okładka książki Czułe słówka
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Złota Kolekcja
The Trusting Game
Harlequin
2012-01-01
2012-01-01
William Kozik
czułe słówka jordan harlequin romans

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Jej bohater. Uczucia na sprzedaż Heidi Betts, Nalini Singh
Ocena 5,7
Jej bohater. U... Heidi Betts, Nalini...
Okładka książki Randka w ciemno Barbara Hannay, Jessica Hart
Ocena 6,5
Randka w ciemno Barbara Hannay, Jes...
Okładka książki Za żadną cenę Carole Mortimer, Michelle Reid
Ocena 6,1
Za żadną cenę Carole Mortimer, Mi...

Pomysł na prawdę genialny! Z opisu książka wydawała się bardzo ciekawa, zawierająca wiele treści, które mogłyby mnie zainteresować.

Jednak jak się okazało jak dla mnie była... beznadziejna. Fabuła była aż za bardzo przewidująca i nie działo się tam nic choć trochę zaskakującego. Były długie opisy nieważnych rzeczy i króciutkie tych całkiem okej. Pomiędzy akapitami była dosyć duża przerwa czasowa, czego nie lubię (np. co się stało tydzień później). Fakt, że główny bohater od razu zaczął myśleć o małżeństwie i dziecku, a główna bohaterka pomimo swojego braku zaufania nie przestraszyła się tego, było wręcz... żałosne. Nie podobał mi się język i sposób pisania tego wszystkiego. Czytałam już książkę tej autorki i spodziewałam się czegoś lepszego. Niestety, tak jak tamtą mnie do siebie przekonała, tak tą zupełnie zniechęciła i nie wiem kiedy następnym razem znowu sięgnę na półkę z jej nazwiskiem. Ostatnie strony czytałam troszeczkę się torturując...

To ta sama książka co "Gra o duszę"!!!!
Ech ...znów zmieniają tylko okładkę i tytuł.

To ta sama książka co "Gra o duszę"!!!!
Ech ...znów zmieniają tylko okładkę i tytuł.

Książka typowo romansowa, ale z przesłaniem. Jak dla mnie zaufanie jest czymś ważnym dlatego wczytałam się w tę książkę i oceniam ją na tej podstawie. Historia naciągana, ale szybko się czyta co czyni z niej atut.

Zaczęłam to skończę......

• Zakłady
  • Na tabecie
  • Chcę w prezencie
  • 2012

Dodaj cytat z książki Czułe słówka