Historia fotografii światowej

sztuka
83-910302-8-8
Inaz Baturo
fotografia

Książka przeznaczona raczej dla osób przejawiających szczególne zainteresowanie historią fotografii i nie traktujące jej jedynie jako uzupełnienia ich zainteresowania fotografią.

Mam na myśli to, że dla osoby chcącej jedynie poszerzyć swoje fotograficzne horyzonty, lepiej zrozumiec obecne trendy lub odnaleźć inspiracje - pozycja ta może okazać się nazbyt obszerna.

Aby to...

Fantastyczna książka, ciągle do niej wracam

• Chcę w prezencie
  • Sztuka; Architektura; Literatura
  • Fotografia
  • 2020
  • KUPIC! Photo/Art

Dodaj cytat z książki Historia fotografii światowej