Pan Samochodzik i skarby iławskiego ratusza

Okładka książki Pan Samochodzik i skarby iławskiego ratusza
Jakub Czarnik Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Warmia" Cykl: Pan Samochodzik (tom 105) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pan Samochodzik (tom 105)
Oficyna Wydawnicza "Warmia"
2011-05-02
2011-05-02
Pan Samochodzik iławski ratusz skarb

Liczyłem że będzie ciekawie jak u Nienackiego... uwielbiałem te klimaty nad jeziorami i rzekami. Tu niestety klimat do mnie nie przemówił.

Dodaj cytat z książki Pan Samochodzik i skarby iławskiego ratusza