Ostatni sekret Wunderwaffe - cz.1

2007-01-01
2007-01-01
9788360762042
militaria II Wojna Światowa III Rzesza lotnictwo

Autor rozprawia się z historią o niemieckich UFO. Czyni to sprawnie i metodycznie, wykazując, że jest to mit oraz efekt zmyślonych opowieści. Z podanymi przez Rdułtowskiego argumentami trudno polemizować. Książka napisana sprawnie i ciekawie.

Tytułowa zagadka Wunderwaffe została w moim mniemaniu rozwiązana. Świetna pozycja.

Dodaj cytat z książki Ostatni sekret Wunderwaffe - cz.1

Ciekawostki historyczne