Żona jego marzeń

Okładka książki Żona jego marzeń
Abigail Gordon Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Medical literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Medical
The Village Doctor's Marriage
Harlequin
2008-01-01
2008-01-01
Zbigniew Kasprzyca
miłość choroba wolność uczucia literatura brytyjska literatura XXI wieku literatura kobieca wieś żona małżeństwo

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bardzo wzruszająca lektura z przesłaniem. Lekarz Steven załamany po chorobie nowotworowej opuścił żonę Sallie. Po trzech latach na prośbę lekarza Colina wrócił do pracy w przychodni. Sallie nie wie jak ma się zachować. Na dodatek kuzynka Steva Melania prosi ją o pomoc w opiece nad synkiem Liamem. Sallie jako lekarz musi zająć się chorymi. W czasie pracy małym opiekuje się gosposia Hannah. Po powrocie Steve odkrywa, ze jego znajomy Philip jest ciężko chory na stwardnienie boczne zanikowe. Poznał Jennifer Maxwell dawną aktorkę. Jego podejście do pacjentki pomogło jej przezwyciężyć depresję. Steve postanowił w tajemnicy przygotować nowy dom dla Sallie. Czy bohaterom uda się odbudować uczucia? Przesłaniem książki jest, ze trzeba cieszyć się każdym momentem swojego życia. Polecam.

Dodaj cytat z książki Żona jego marzeń