Barwy miłości

Okładka książki Barwy miłości
Sherryl Woods Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Bogaci kawalerowie (tom 3) Seria: Harlequin Orchidea literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bogaci kawalerowie (tom 3)
Harlequin Orchidea
Treasured
Harlequin
2005-01-01
2005-01-01
Melania Drwęska
Literatura amerykańska XXI wiek bracia spadek ciotka miłość sympatia zaangażowanie uczucia

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Trzecia część trylogii, zabawna, lekka, opowiadająca historię 3 zupełnie odmiennych braci (biznesmena, sportowca i artysty) swatanych przez ich ciotkę z zaskakująco dobrym rezultatem. Podstępna ciotka podsuwa im wybrane przez siebie kandydatki na żony, snując zabawne intrygi co początkowo spotyka się z oporem zadeklarowanych kawalerów. Polecam na zabicie wieczornej nudy lub np. podróży.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Barwy miłości