Grupa dyskusyjna Konkursy LubimyCzytać.pl

2261
Dyskusji
1056367
Czytelników
Kategoria
Należysz

Jakim magiem zostaniesz? – wygraj książkę „Szklany Mag”.

LubimyCzytać
utworzył 15.10.2020 o 09:51

Drugi tom serii pełnej magii – kontynuacja „Papierowego maga” Charlie Holmberg. „Nie trzeba być w posiadaniu mrocznej magii, aby robić mroczne rzeczy”. Minęło zaledwie kilka miesięcy, od kiedy Ceony Twill zwróciła mistrzowi jego serce, przy okazji oddając mu swoje. Emery Thane zachowuje się jednak tak, jakby nic się nie stało, a uzyskanie przez dziewczynę tytułu Składacza, czyli papierowego maga, było najważniejszą rzeczą na świecie! Chociaż Lira, niebezpieczna Wycinaczka władająca zakazaną magią krwi, została unieszkodliwiona, to na wolności wciąż grasują jej współmagowie. Grath Cobalt jest równie groźny i o wiele bardziej przebiegły. Na celowniku ma Ceony i jej mały sekret. Kiedy rodzina i przyjaciele dziewczyny znajdują się w niebezpieczeństwie, młoda adeptka magii papieru nie może siedzieć bezczynnie i czekać, aż inni Magowie podejmą jakieś kroki. Wie, że Wycinacze nie mają serca i – bardziej niż chętnie – pozbywają go innych. Przyszła pora na walkę i Ceony zrobi wszystko, aby ocalić tych, których kocha.

Magia papieru, szkła, metalu, musicie przyznać, że młodzi adepci mają w czym wybierać jeśli chodzi o kierunek swoich nauk. A jeśli wy również moglibyście wybrać dziedzinę magii? Zdecydowalibyście się na którąś z nich? A może postawilibyście na coś zupełnie innego?Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Szklany Mag - Jacek Skowroński
Szklany Mag

Autor : Charlie N. Holmberg

Drugi tom serii pełnej magii – kontynuacja „Papierowego maga” Charlie Holmberg „Nie trzeba być w posiadaniu mrocznej magii, aby robić mroczne rzeczy”. Minęło zaledwie kilka miesięcy, od kiedy Ceony Twill zwróciła mistrzowi jego serce, przy okazji oddając mu swoje. Emery Thane zachowuje się jednak tak, jakby nic się nie stało, a uzyskanie przez dziewczynę tytułu Składacza, czyli papierowego maga, było najważniejszą rzeczą na świecie! Chociaż Lira, niebezpieczna Wycinaczka władająca zakazaną magią krwi, została unieszkodliwiona, to na wolności wciąż grasują jej współmagowie. Grath Cobalt jest równie groźny i o wiele bardziej przebiegły. Na celowniku ma Ceony i jej mały sekret. Kiedy rodzina i przyjaciele dziewczyny znajdują się w niebezpieczeństwie, młoda adeptka magii papieru nie może siedzieć bezczynnie i czekać, aż inni Magowie podejmą jakieś kroki. Wie, że Wycinacze nie mają serca i – bardziej niż chętnie – pozbywają go innych. Przyszła pora na walkę i Ceony zrobi wszystko, aby ocalić tych, których kocha.

Regulamin
  • Konkurs trwa 15 - 21 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Kobiecemu. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

Lista wypowiedzi [35]

Sortuj:
102
0
21.10.2020 22:27

Magia zaklęta w ziołach istnieje naprawdę a ja poznaję jej tajniki i zagłębiam tę tajemniczą wiedzą pod zagadkową nazwą Farmakognozja- magia ziół.
Gdy dziewczyna ze złamanym sercem pyta mnie o ziele miłosne ze śmiechem odpowiada,że lubczyk  nie działa na miłość, a jedynie na siusianie. W kuchennych doniczkach uprawiam zioła i przyprawy: bazylię, tymianek, miętę, a łopianu...

więcej

89
77
21.10.2020 22:44

-Mamo, opowiedz mi o naszych naszyjnikach – jest już późno, a mimo to Maja przesuwa się na łóżku, robiąc mi miejsce obok siebie. Przytulam jej drobne ciałko, wiedząc, że spędzę wieczór snując opowieść o magii szkła, którą władam.
-Dobrze, jeżeli obiecasz, że będziesz grzeczna – mówię i sięgam po swój naszyjnik. Delikatnie go ściągam i podaje córeczce, która patrzy na niego...

więcej

101
15
21.10.2020 23:02

Jeśli miałabym trafić na magiczny uniwersytet wybrałabym kierunek:magia roślinna.
Myślę, że to jedna z najsilniejszych magii. Dzięki niej mogłabym krzyżować ze sobą różne gatunki roślin i tworzyć całkiem nowe. Mogłabym przyspieszać i spowalniać ich wzrost. Jest to magia bardzo odpowiedzialna, bo jedno złe posunięcie może zaważyć na losach całego świata. Jedna zła krzyżówka...

więcej

2838
4
21.10.2020 23:59

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.


2838
4
02.11.2020 16:33

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Konik
mała_mi
monamori_
Jędrek
MogwaiGirl

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.


Reklama
zgłoś błąd