rozwiń zwiń

Dyskusje o książce 81:1. Opowieści z Wysp Owczych

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
Wiemy kim jest Ove Løgmansbø!
Cudów nie ma, jeśli pisze się kilka książek rocznie, to trudno się spodziewać dzieł wiekopomnych. Sądzę, że Autor ma tego świadomość, robi dokładnie to, co sobie zaplanował i efekty go zadowalają. Mnie, jako czytelnika, też. Spodziewałam się ciekawej intrygi, wartkiej akcji i sprawnego pióra - to wszystko znajduję w książkach Mroza. Nie twierdzę, że te książki nie...
5 lata temu
Czytamy w weekend
Eh, nigdy nie rozumiałam, czemu większość nastolatków tak nie lubi "Krzyżaków". Sama to czytałam, mając 13-14 lat, i się podobało. ;P
Czytamy w weekend
Bardzo dziękuję. :) Cóż, ciekawi mnie jeszcze tylko, czy ta kobieta pisała to serio..? :)
Czytamy w weekend
Skąd ja to znam... ;) Ale przeczytaj kiedyś koniecznie, jestem ciekawa Twojej opinii ^^
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (listopad 2015)
Przez listopad przybyło mi:  Zanim się pojawiłeś Zanim się pojawiłeś  Analfabetka, która potrafiła liczyć Analfabetka, która potrafiła liczyć  Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy
8 lata temu
Pokazuje 6 z 10