Dyskusje o książce Stary człowiek i morze

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
Czytamy w weekend
Tych o poziomkach,malinach itp nie czytałam, ale gdy teraz wyruszę do biblioteki to kto wie czy nie zwinę z półki tej książki;) W sumie czemu by nie spróbowac skoro przeszłam kiedyś przez Kawiarenkę, która wg mnie niewiele ma wspólnego z literaturą (tam przepisy kulinarne dominują nad opowieścią) to tutaj powinno być o wiele ciekawiej.
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
Wymienię/sprzedam (luty 2016)
AKTUALIZACJA : Sprzedam: OKOŁO 300 SZT, TYLKO SPRZEDAŻ : 2. Portret szpiegaPortret szpiega - Daniel Silva/ Nowa /idealny - 15,00 zł 9. Córeczka ; Noc jest moją porą ; Nie ma jak w domuCóreczka / Noc jest moją porą / Nie ma jak w domu - Mary Higgins Clark /Nowa / idealny -12,00 zł 12. 4 w 1 : Nowa / idealny- 12,00zł - W imię miłości - Kristin Hannach - Magiczna godzina -...
8 lata temu