Heated Rivalry

Okładka książki Heated Rivalry Rachel Reid
Okładka książki Heated Rivalry
Rachel Reid Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Game Changers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Game Changers (tom 2)
Kindle Edition
2019-03-25
2019-03-25
lgbt

… 💀

I am not even sorry!

Skończyłam to czytać gdzieś około drugiej w nocy yall. Miałam ochotę na SMUTny romans i dostałam bardzo hot SMUTny romans thank you very much! To jest gay romans z hokejem w tle, którego szukałam po niewypale jakim był Icebreaker!

Pytanie, czemu zawsze nachodzi mnie ochota na czytanie tego typu historii w czasie sesji? 🤡

… 💀

I am not even sorry!

31.03.2024: Jak ja kocham tych bohaterów

03.08.2023: 8/10

Ciekawie odkrywało się ich przeszłość, a potem równie interesujące było podążanie wraz z nimi w przyszłość.

31.03.2024: Jak ja kocham tych bohaterów

03.08.2023: 8/10

nie umiałam się wciągnąć, 1/3 książki i jakoś ciągle to samo i nic, wcale nie budowało to fajnego napięcia
100/295

100/295

Rachel Reid może nie być najlepszą pisarką w swojej kategorii, ale zdecydowanie umie napisać coś czym można się cieszyć.
Heated Rivalry skupia się na Shanie i Ilyi, dwóch hokeistach i w oczach wszystkich, największych rywalach NHL. Tak naprawdę nie jest to najambitniejsza książka, ale czasami właśnie tego człowiekowi potrzeba. Dobrej, naładowanej pozytywnymi emocjami książki. Bo tak właśnie ją odbieram, całą seksowność bohaterów i ich relacji odsuwając na bok, po prostu cieszyło mnie patrzenie na tą zakochującą się w sobie dwójkę. Nie mogę doczekać się drugiej części, autorka zdecydowanie wie czego jej czytelnikom potrzeba.
Gdybym miała wystawić ocenę pod względem jednej kategorii książek i tego czy dostałam czego oczekiwałam - byłoby 10/10.

• LGBT
  • 💭 English (Want to Read)
  • LGBT+
  • Serie