rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza kawa o poranku Pierwsza kawa o poranku  Czarna kawa Czarna kawa Proszę o okładkę z chudym psem.
19 godz. temu
Skokarzenia- książki
Okulary - szkło Śledztwo - protokół Język - rzeczownik Drewno - skład Szkoła - korytarz Morze - wiatr
1 rok temu
Książki o inteligentnych, odważnych i silnych kobietach
Ja serdecznie polecam książki Sarah J. Mass - wszystkie posiadają niesamowite kobiety. Na przykład w Dworach widoczna jest dokładna przemiana w potężną kobietę głównej bohaterki. Polecam też : https://lubimyczytac.pl/ksiazka/245493/relikt https://lubimyczytac.pl/ksiazka/157488/tam-gdzie-spiewaja-drzewa https://lubimyczytac.pl/ksiazka/94816/wybrancy ...
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
7 lata temu
Kobieta główną bohaterką, tematyka prawie dowolna, proszę o sugestie
Nie wiem, czy ktoś już wspomniał o tej pozycji, ale z klasyki mogę śmiało polecić Szkarłatna litera. Szczerze, główna bohaterka to chyba najsilniejsza kobieta, o jakiej dotąd czytałam. Niektórzy bardzo chwalą prozę Alice Munro, np. Za kogo ty się uważasz?. Bardziej współcześnie:...
Czytamy w weekend
Nic. Na szczęście. Świat nie kończy się na czytaniu, nawet (przede wszystkim) ze zrozumieniem. :-).
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne