Dyskusje o książce Carte blanche

Czy przeczytałeś ?
Nie  Przeczytałaś łeś    Mężczyzna imieniem Ove Mężczyzna imieniem Ove
2007
54 min. temu
Książki o niepełnosprawnościach, czyli zrozumienie, pomoc i walka
Helen Keller nie urodziła się bez zmysłów. Straciła wzrok i słuch w wieku 19 miesięcy https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Helen_Keller A przy okazji, dzięki za artykuł i propozycje książek. Ważny temat, który dotyka niektórych z nas bezpośrednio, a resztę pośrednio. I nigdy nie wiadomo, co się komu w życiu przytrafi.
3 tyg. temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
https://weneedya.pl/sklep/kategoria/fantastyka/ Ostatni dzień promocji w WeeNeedYA -50% na wszystkie książki ( również nowości) ze względu na targi książki ;)
Pokazuje 6 z 50
Zobacz kolejne