Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz. Układy scalone

Okładka książki Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz. Układy scalone Dieter Nührmann
Okładka książki Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz. Układy scalone
Dieter Nührmann Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Seria: Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz technika
technika
Roman Barlik, Mieczysław Nowak
Roman Barlik Mieczysław Nowak układy scalone

Daj śrubokręt.

Daj śrubokręt.

Ta ksiazka to jakaś kpina. Dwie poprzednie z serii były całkiem udane, jednak ta książka zaczyna od jakichś prostych rzeczy, a następnie skacze do dość złożonych układów dla początkującego. Zero sensownego wyjaśnienia podstawowych zasad działania tychże układów. Zajmowanie się pierdołami takimi jak obudowy układów scalonych i innymi rzeczami nielektronicznymi przez chyba 50 stron. Bardzo słaba książka, która może zniechęcić czytelnika do elektroniki, ponadto jest strasznie stara, naprawdę bardzo stara. Polecam p. Piotra Góreckiego, chociażby jego kurs elektroniki w Młodym Techniku. Porzucilem tę książkę w połowie lektury, ponieważ nie jest ona ani dla początkującego, ani dla doswiadczonych. Taki zlepek układów elektronicznych w formie książki.

• Na c... mnie to było ?!

Dodaj cytat z książki Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz. Układy scalone