Dyskusje o książce Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Część jest to trylogia "Bez tchu"  Maya Banks, w kolejności tom 1 " Szaleństwo zmysłów" tom 2 " Gorrączka ciała" i tom 3 " Pożar krwi"
26 min. temu
Alfabet tytułów
K jak   Kosiarze Kosiarze
17 godz. temu
Zachwycające i ponadczasowe książki dla dzieci
Potworna? A co potwornego jest w Mikołajku? To raczej kwestia osobistych preferencji - ja na przykład Mikołajka po raz pierwszy przeczytałam w wieku ośmiu lat i od tamtej pory darzę go niesłabnącą miłością, podobnie jak część książek Astrid Lindgren (na czele z Karlssonem z Dachu), bo od zawsze lubiłam absurd, przewrotny humor i ironię. Domyślam się jednak, że dla osób...
2 lata temu
Ciekawe książki dla 12-latka
felix net i nika tomek łebski harry potter amelia i kuba kuba i amelia ciekawe dlaczego magiczne drzewo kłamstwo minionego lata wiem że to ty wszystkie przeczytałam i polecam
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytamy w weekend
Ja druga część wchłonęłam jednym tchem, także nie było wyjścia i od razu kontynuowałam :) Gorąco polecam :)
4 lata temu