Dyskusje o książce Joe Speedboat

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
w 52 tygodnie dookoła świata
Popieram Twój post mocno, wprawdzie w dużej mierze dlatego, że o niektórych książkach tylko słyszałam same dobre rzeczy, a (jeszcze) nie czytałam, ale jednak. A od siebie dopisałabym jeszcze  Wilk stepowy Wilka stepowego do punktu trzy.
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (vol. 7)
 Pasierbica. Prawdziwa historia złamanego dzieciństwa Pasierbica. Prawdziwa historia złamanego dzieciństwa
20848
12 lata temu