Luftwaffe 1933-1945

Tłumaczenie: Paweł Heński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "II Wojna Światowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Vesper
Luftwaffe 1933-1945
978-83-61524-96-0
Luftwaffe, II wojna światowa
Getos

Najważniejsze informacje dotyczące historii, struktury i organizacji sił powietrznych III Rzeszy ujęte w przejrzystych tabelach, wykresach, diagramach i na mapach. Książka obejmuje nie tylko czasy II wojny światowej, ale również okres przygotowań do niej. Remilitaryzacja była jednym z najważniejszych założeń Hitlera i wyzwaniem rzuconym postanowieniom Traktatu Wersalskiego. Jednocześnie miała pobudzić niemiecką gospodarkę. Wznowienie zbrojeń dotyczyło także lotnictwa, które stało się jednym z najlepszych na świecie.

źródło opisu: http://www.odk.pl

źródło okładki: http://www.odk.pl