Aktualności
Tutaj można dyskutować na tematy związane z aktualnościami i wydarzeniami.
872076 czytelników
5796 dyskusji
108389 wypowiedziPokaż ostatnią
Dużo wymagam od historii, które opisuję
07-12-2017
Autor: LubimyCzytać

Nina Reichter - autorka trzytomowej, entuzjastycznie przyjętej powieści „Ostatnia spowiedź”, wraca z kolejną świetną książką. „LOVE Line” to opowieść o sile przyciągania między dwojgiem ludzi. Jednak zarówno Matthew Hansen, psycholog doradzający kobietom, jak zbudować satysfakcjonujący je związek, jak i Bethany McCallum, dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, coś przed sobą ukrywają.

liczba postów na stronie: 
książek: 2045
LubimyCzytać
07-12-2017 10:24
Zapraszamy do dyskusji.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 698
MałaPisareczka
07-12-2017 13:10
"Dużo wymagam od historii, które opisuję. Nie mogłabym napisać książki zawierającej jedynie wątek romantyczny, potrzebuję tam jeszcze drugiego dna, głębi. " - ile bym dała, żeby każdy miał podobne podejście pisarskie, co Nina Reichter. Bo niestety wiele autorów pisze po to... by napisać i postawić sobie własną książkę na półce. Jak gdyby zapominali, że tych czytelników jest znacznie więcej niż oni sami. Ale no cóż.

Przeczytałam do tej pory wszystkie powieści Reichter - i czekam na więcej :D
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 758
TINA
07-12-2017 14:48
Rewelacja! Dlaczego dopiero dzisiaj odkryłam ta autorkę? Na pewno sięgnę po książki pani Reichter, bo "jeżeli coś mnie wkurza - nawet jeśli jest to temat tabu - to prawdopodobnie wkurza również kilkanaście innych osób. Albo kilkanaście tysięcy." Mam tak samo. To może być ciekawe :) zacieram ręce na ta literacką podróż!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd